FSMVÜ | Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
 
Anasayfa  |   İletişim  | EN
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın

  • BAŞVURU FORMU
MAKALE YARIŞMASI BAŞVURU FORMU

YARIŞMA ŞARTNAMESİ

 Yarışmaya yalnızca Hukuk Fakültesi lisans öğrencileri katılım gösterebilir.
 Başvurular sks.fsm.edu.tr adresinden yapılacaktır.
 Makaleler PDF Formatında kabul edilecektir.
 Her katılımcı yarışmaya bir makale ile katılabilir.
 Yarışma Dili Türkçedir.
 Yarışmaya gönderilecek makaleler A4 ebadında, Times New Roman 12 (on iki) punto 1,5 (bir buçuk) satır aralığı ile yazılmış olmalıdır.
 Kenar boşlukları sağ ve üstten 4 cm alt ve soldan 2,5 cm olmalıdır.
 Makalede dipnot kullanımı Chicago usulüne göre yapılacaktır.
 Yarışmaya gönderilen makalelerin, daha önce hiçbir yarışmada ödül almamış, hiçbir kurum veya kuruluşa kaydettirilmemiş, hiçbir yerde yayınlanmamış ve hiçbir kişi veya kuruma telif haklarının satılmamış olması gereklidir.
 Kaynakça bulunmayan makaleler değerlendirmeye alınmayacaktır.
 Katılımcı, yarışmaya gönderdiği makalenin tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm kanuni izinleri aldığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Kulübü telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Yarışmaya gönderilen makalelerin içerikleriyle ilgili her türlü sorumluluk makale yazarına aittir.
 Online başvuru formunda istenilen bilgiler mevcut olacağından, Makale kapağında ve metninde katılımcının isim/soy isim ve üniversite bilgisi kesinlikle yer almamalıdır. Aksi takdirde makale değerlendirmeye alınmayacaktır.
 Katılımcıların yarışmaya göndermiş olduğu makaleler arasından seçilenler, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Kulübü dergisinde yayınlanacaktır.
 Katılımcılar makalelerinin Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Kulübü dergisinde yayınlanmasına muvafakat eder.
 Yarışmaya katılanlar bu şartnamedeki hükümleri tümüyle kabul etmiş sayılırlar. Yarışmaya gönderilen makalelerin (yarışmanın hangi aşamasında olursa olsun) şartnamenin herhangi bir maddesine aykırılık tespit edildiği takdirde yarışma dışı bırakılacaktır.
Yarışmada ödüle layık görülmüş bir makalenin şartnameye aykırılığı ortaya çıkmışsa, alınan ödül iptal edilir; eğer verilmişse, geri alınır.

Adı Soyadı*

Öğrenci Numarası*
Başvuru İli*

Üniversite Adı*

Telefon Numarası*

E-Posta Adresi*
Makale Yükle
Dosya Seçilmedi..
* Yüklenen Makale Dosyasının Formatı " PDF " olmalıdır.

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi