FSMVÜ | Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
 
Anasayfa  |   İletişim  | EN
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın

Daire Başkanımızın Mesajı

Üniversitemiz öğrencilerini bireysel, sosyal, kültürel ve sportif gelişmelerine katkıda bulunmak için geleceğin aktif, öncü nesli olması yönündeki çalışmalarını destekleyen daireyiz

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı olarak gayemiz Kültür, sanat, spor ve kariyer alanlarında yenilikçi, girişimci ve sürekli gelişen; kaynaklarını etkili ve verimli kullanan,  odağında öğrenci ve çalışanının memnuniyeti olan öncü bir birim oluşturmaktır.

Bünyemizde öğrencilerimize, idari ve akademik personelimize sağlık hizmetleri, beden ve ruh sağlıklarını koruyucu tedbirler almak belirlenen standartlar çerçevesinde denetimler yapılmaktadır.

Yine öğrenci ve personelimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulduğu takdirde konser konferans panel tiyatro kültürel gezi vb. kültür sanat sahasında faaliyetler düzenlemek boş zamanlarının ilgi ve yeteneklerine göre çeşitli çalışmalar, faaliyetler ve kurslarla verimli hale gelmesi için projelerin organizesinde ön ayak oluyoruz.

Bununla beraber öğrencilerimizin beden sağlıklarını fiziksel becerilerini geliştirmek takım halinde çalışmalar yapabilme yetisini kazandırmak için kurulan takımlar, yapılan müsabakalar ve yarışmalarla hem spora olan ilgilerine cevap vermeye çalışıyor hem de boş zamanlarını değerlendirecek ilgi duydukları spor dallarında faaliyetler gerçekleştirmeye çalışıyoruz

Öğrencilerimiz yarınlarımızdır…
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi