Anasayfa  |   İletişim  | EN
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın

FSMVÜ | Tercih Tanıtım Mülakat Sonuçları
Duyuru Arşivi
Tercih Tanıtım Mülakat Sonuçları

2015 Tercih-Tanıtım Günleri’nde Üniversitemizin Yerleşkelerinde  “Tam zamanlı belirli süreli” statüde çalışmak için başvuruda bulunan öğrencilerimiz ile yapılan mülakat sonuçlarında asil ve yedek liste belirlenmiş olup çalışacakları yerleşke ve birimler aşağıda belirtilmiştir. Başvuruda bulunan tüm öğrencilerimize ilgileri için teşekkür ederiz.

Asil olarak belirlenen öğrencilerimizin 10 Haziran 2015 Çarşamba gününe kadar kimlik fotokopisi ve bir adet fotoğraf ile aşağıdaki tercih-tanıtım bilgi formunu doldurup yerleşkelerdeki Öğrenci İşleri Birimlerine teslim etmeleri gerekmektedir.

Tercih-tanıtım ekibi için bilgilendirme toplantıları 22-24 Haziran arasında yapılacak olup öğrencilerimize toplantı yer saatleri hakkında bilgi verilecektir.

Asil listeden gerekli işlemleri yapmayan öğrencilerimizin yerine yedek listeden belirlenen sıraya göre öğrenci alınacaktır.

 

Tercih-Tanıtım Bilgi Formu için tıklayınız

2015 TANITIM GÜNLERİ ÖĞRENCİ LİSTESİ (ASİL)

 

ADI SOYADI

FAKÜLTE

ASİL / YEDEK

ÇALIŞACAĞI YERLEŞKE / BİRİM

1

Bilal YAVAŞ

Edebiyat Fakültesi

ASİL

ATİK VALİDE

2

Mevlana SIRTLI

Edebiyat Fakültesi

ASİL

ATİK VALİDE

3

Fatma Feyza Nur DEMİR

Edebiyat Fakültesi

ASİL

ATİK VALİDE

4

Büşra BOĞAZ

Edebiyat Fakültesi

ASİL

ATİK VALİDE

5

Beyza DİLEK

Edebiyat Fakültesi

ASİL

ATİK VALİDE

6

Büşra GÜNLEMİŞ

MYO

ASİL

HALİÇ / ÇAĞRI MERKEZİ

7

İrem CEREN

Mühendislik ve Mimarlık Enstitüsü

ASİL

HALİÇ / ÇAĞRI MERKEZİ

8

Bilal KALENDER

Edebiyat Fakültesi

ASİL

HALİÇ / ÇAĞRI MERKEZİ

9

Büşra ÇACU

Edebiyat Fakültesi

ASİL

HALİÇ

10

Halid DAĞCI

Güzel Sanatlar Fakültesi

ASİL

HALİÇ

11

Sümeyye PAKSU

İslami İlimler Fakültesi

ASİL

HALİÇ

12

Ayşe Kübra BİLGİN

Edebiyat Fakültesi

ASİL

HALİÇ

13

Zeynep TIRAMPAOĞLU

Meslek Yüksekokulu

ASİL

HALİÇ

14

Ebrar ŞAHİN

Mühendislik Fakültesi

ASİL

HALİÇ

15

Tuğçe KOÇAK

Mühendislik Fakültesi

ASİL

HALİÇ

16

Nurzelal ARSLAN

Hukuk Fakültesi

ASİL

HALİÇ

17

Mert İsmet KAHYA

Mühendislik Fakültesi

ASİL

HALİÇ

18

Aylin Aleyna AYKUT

Meslek Yüksekokulu

ASİL

HALİÇ

19

Esmer BOZKURT

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

ASİL

HALİÇ

20

Öznur TIRINK

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

ASİL

HALİÇ

21

Nurdan Günay

Meslek Yüksekokulu

ASİL

HALİÇ

22

Betül TÜFEKÇİ

Güzel Sanatlar Fakültesi

ASİL

KANDİLLİ

23

Betül SAYIN

Güzel Sanatlar Fakültesi

ASİL

KANDİLLİ

24

Ahmet Oylumlu

Güzel Sanatlar Fakültesi

ASİL

KANDİLLİ

25

Enes ALBAYRAK

Mühendislik Fakültesi

ASİL

FATİH

26

Furkan KÜÇÜKTEPE

Edebiyat Fakültesi

ASİL

FATİH

27

Emin Bayraktar

Edebiyat Fakültesi

ASİL

FATİH

28

Merve KARABURUN

Edebiyat Fakültesi

ASİL

SAĞLIK KÜLTÜR DAİRE BAŞK.

29

Vildan TAVUKÇU

Edebiyat Fakültesi

ASİL

SAĞLIK KÜLTÜR DAİRE BAŞK.

30

Emine İLHANLI

Edebiyat Fakültesi

ASİL

SAĞLIK KÜLTÜR DAİRE BAŞK.

31

Eymen Sena ATEŞ

İslami İlimler Fakültesi

ASİL

TOPKAPI

32

Kevser CİMŞİT

İslami İlimler Fakültesi

ASİL

TOPKAPI

2015 TANITIM GÜNLERİ ÖĞRENCİ LİSTESİ (YEDEK)

1

Pınar ADALAN

Meslek Yüksekokulu

YEDEK

 

2

Ahmet Emir ÖZTÜRK

Mühendislik Fakültesi

YEDEK

 

3

Fulya KARAMAN

Mühendislik Fakültesi

YEDEK

 

4

Sakine TAYLAN

Hukuk Fakültesi

YEDEK

 

5

Sevil SEVİM

Meslek Yüksekokulu

YEDEK

 

6

Dilara PELİSTER

Edebiyat Fakültesi

YEDEK

 

7

Zehra KAKI

Güzel Sanatlar Fakültesi

YEDEK

 

8

Büşra ÖZLÜ

Güzel Sanatlar MYO

YEDEK

 

9

Emirhan ÖZDEMİR

Hukuk Fakültesi

YEDEK

 

10

Çağlar KARAHAN

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

YEDEK

 

 

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi