Anasayfa  |   İletişim  | EN
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın

FSMVÜ | Mavi Mürekkep Gençlik Kulübü - İslamofobi ile Mücadelede Cami Gönüllülük Faaliyetlerinin Rolü
Haber - Etkinlik Arşivi
Mavi Mürekkep Gençlik Kulübü - İslamofobi ile Mücadelede Cami Gönüllülük Faaliyetlerinin Rolü

Üniversitemiz Mavi Mürekkep Gençlik Kulübü ve Kültürlerarası İletişim Merkezinin ortaklaşa düzenlediği "İslamofobi ile Mücadelede Cami Gönüllülük Faaliyetlerinin Rolü" isimli konferans, 18 Aralık Pazartesi günü Üsküdar Yerleşkesinde gerçekleştirildi.

Program kulüp başkanı Rananur Ateş'in Kültürlerarası İletişim Merkezi Proje Koordinatörü Fatih Özkan'ı takdimiyle başladı. Katılımcılarla interaktif bir çalışma izleyen Özkan, herkesten "İslamofobi" denince zihinlerinde oluşan düşünceleri paylaşmasını istedi. Paylaşılan düşüncelerin genel değerlendirilmesi yapıldıktan sonra İslamofobi ile mücadelede nelerin yapılabileceği ve bu noktada cami gönüllülük faaliyetlerinin nasıl bir rol üstlendiği konuşuldu.

Özkan ayrıca Kültürlerarası İletişim Merkezi olarak ilk Sultanahmet Cami'nde başlattıkları ve şuan aktif olarak Süleymaniye Cami'nde devam eden ATMT (Awareness Through Mosque Tour) modeline dayalı gönüllülük faaliyetlerini anlattı.

Soru-cevap şeklinde devam eden program sonunda Fatih Özkan'a kulüp başkanı tarafından hediye takdim edildi.  • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/20171218_1412542017-12-21-01-11-55pm.jpg
  • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_31992017-12-21-01-11-56pm.JPG
  • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_32012017-12-21-01-11-57pm.JPG

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi