Anasayfa  |   İletişim  | EN
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın

FSMVÜ | Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası Yapıldı.
Haber - Etkinlik Arşivi
Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası Yapıldı.
   

 Üniversitemiz Hareketli Gençlik Doğa ve Spor Kulübü’nün düzenlediği Hazırlık Okulu Minyatür Kale Futbol Turnuvası 22 Nisan-22 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapıldı. Turnuvaya 12 takım başvurdu. 
 
         İzleyiciler çeyrek final maçlarında çapraz eşleşme usulüne göre eşleşen takımların mücadelelerine tanık oldu. Maçların ardından Amasyaspor’u yenen The Invincibles (Yenilmezler), A Takımı’nı yenen Bağcılar Sanayi FC, Osmanlı Spor’u yenen Harbi Milan ile Puissant’ı (Güçlüler) yenen Olimpique Limon takımları adlarını yarı finale yazdırdı.

        Yarı final müsabakalarında Bağcılar Sanayi FC, Harbi Milan takımını 4-2 yendi ve finale kaldı. Bağcılar Snayi FC’nin rakibi ise The Invincibles’a (Yenilmezler) karşı 12-6 galip gelen Olimpique Limon takımı oldu. 

        Hareketli Gençlik Doğa ve Spor Kulübümüz tarafından üçüncüsü düzenlenen Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası kıran kırana bir mücadele ile sona erdi. Şampiyonluğu göğüsleyen takım ise rakibi Olimpique Limon’u 3-2 ile geçen Bağcılar Sanayi FC oldu. 

        Rektörümüzün, Yabancı Diller Bölüm Başkanımız Dr. Osman Sabuncuoğlu’nun ve okutman hocalarımızın da izlediği müsabaka esnasında izleyicilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Şampiyon olan takıma kupasını ve 6 maçta 34 gol atarak gol kralı olan Olimpique Limon takımı oyuncusu Ubeydullah Sevim’e ödülünü Rektörümüz ve Hazırlık Okulu hocalarımız takdim etti. Turnuvaya katılan ve centilmence mücadelede eden öğrencilerimizi tebrik ederiz. • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/Hazirlik-Okulu-Minyatur-Kale-Turnuvasi-Yapildi-1230514.jpg
  Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası Yapıldı.
 • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/Hazirlik-Okulu-Minyatur-Kale-Turnuvasi-Yapildi-2230514.jpg
  Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası Yapıldı.
 • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/Hazirlik-Okulu-Minyatur-Kale-Turnuvasi-Yapildi-3230514.jpg
  Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası Yapıldı.
 • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/Hazirlik-Okulu-Minyatur-Kale-Turnuvasi-Yapildi-4230514.jpg
  Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası Yapıldı.

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi