Anasayfa  |   İletişim  | EN
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın

FSMVÜ | FSMVÜ Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası Yapıldı.
Haber - Etkinlik Arşivi
FSMVÜ Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası Yapıldı.
     Üniversitemiz Doğa ve Spor Kulübünün düzenlediği Hazırlık Okulu Minyatür Kale Futbol Turnuvası 21.05.2012 tarihinde yapıldı. Turnuvaya 12 takım başvurdu. 1. Turda 3’er takımlı 4 grubun ilk iki sırasında yer alan Yunanistan, Karagümrük, No War Gol Var, Eyyamcılar, İnşaatçılar, Los Amigos, İstanbulls ve Ultra Lions takımları çeyrek finale kaldılar.
 
     İzleyiciler çeyrek final maçlarında çapraz eşleşme usulüne göre eşleşen takımların mücadelelerine tanık oldu. Maçların ardından No War Gol Var’ı 2-1 yenen Yunanistan, Karagümrük’ü hükmen 10-0 yenen Eyyamcılar, Ultra Lions’ı 15-5 yenen İnşaatçılar ile İstanbulls’u 9-3 yenen Los Amigos takımları adlarını yarı finale yazdırdı.

     Maçların ardından İnşaatçılar, İslami İlimler Bölümünde okuyan öğrencilerimizden oluşan Yunanistan takımını 4-2 yendi ve finale kaldı. İnşaatçıların rakibi ise Eyyamcılar’a karşı 4-3 galip gelen Los Amigos takımı oldu. Gruplarda karşılaşan iki takım bu kez de finalde kozlarını tekrar paylaştı. 

     Doğa ve Spor Kulübümüz tarafından düzenlenen ilk turnuva olan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hazırlık Okulu Minyatür Kale Turnuvası kıran kırana bir mücadele ile sona erdi. İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden oluşan İnşaatçılar ve İngilizce okutmanlarımızdan oluşan Los Amigos takımları arasında olan maçın normal süresi 4-4 berabere bitti.

     Şampiyon olan takıma kupasını ve 5 maçta 21 gol atarak gol kralı olan İnşaatçılar takımı oyuncusu Mücahit Demir’e ödülünü Rektörümüz takdim etti.   • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/FSMVU-Hazirlik-Okulu-Minyatur-Kale-Turnuvasi-Yapildi-1-010612.jpg
  • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/FSMVU-Hazirlik-Okulu-Minyatur-Kale-Turnuvasi-Yapildi-2-010612.jpg
  • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/FSMVU-Hazirlik-Okulu-Minyatur-Kale-Turnuvasi-Yapildi-3-010612.jpg
  • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/FSMVU-Hazirlik-Okulu-Minyatur-Kale-Turnuvasi-Yapildi-4-010612.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi