Anasayfa  |   İletişim  | EN
Sağlık Kültür ve Spor D. Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın

FSMVÜ | Dijital Pazarlama ve Yeni Medya
Haber - Etkinlik Arşivi
Dijital Pazarlama ve Yeni Medya

Girişimcilik ve İnovasyon Kulübü, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Kariyer Merkezi işbirliğiyle düzenlenen Dijital Pazarlama ve Yeni Medya semineri Haliç Yerleşkemizde gerçekleşti.

Türkiye'nin pazarlama sektöründe öncü isimlerinden, eski Bilge Adam Eğitmeni ve Pazarlamasyon ortağı Eğitmen Haydar Özkömürcü okulumuz öğrencileri ile buluştu. İki oturumdan oluşan seminerde, ilk oturumda dijital pazarlama teknikleri, ikinci oturumda ise sosyal medya kullanıcılığı konuları üzerinde duruldu.

Üniversitemiz bünyesindeki 11 bölümün öğrencilerinin geniş katılımıyla gerçekleşen seminerde öğrencilerimizin her biri, sektörlerine yönelik pazarlama metodları ve sosyal medya kullanıcılığı noktasında faydalı bilgiler edinmekle birlikte, Nisan ayında yapılacak olan Ortadoğu'nun en kapsamlı pazarlama konferansı olarak bilinen Marketing Meetup 2016 pazarlama konferansına ücretsiz katılım fırsatı yakaladılar. Seminerin sonunda, değerli eğitmenimize hediyesini Girişimcilik ve İnovasyon Kulübü yönetimi adına yönetim kurulu üyesi Serkan Akbaş takdim etmiştir.  • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_20160220_1425082016-02-23-03-45-16pm.jpg
  • http://sks.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_20160220_1922302016-02-23-03-45-16pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi